free web hosting | website hosting | Business Web Hosting | Free Website Submission | shopping cart | php hosting


Free Web Hosting - Watch Free Movies Online - Watch Free TV Online - Free Web Pages

Find the cheapest Local Gas Prices and Gas Stations in your neighborhood and surrounding area.

مجله اکنون (سایت)   - شنبه ، 24 مرداد

   مجله اکنون در این شماره خود اقدام به معرفی دو سایت کرده که یکی از آن دو ، سایت کوچه اقاقیا است :

سایت اقاقیا در تابستان 82 شروع به کار کرد  ، هدف از تاسیس این سایت قرار دادن یک سری موسیقی بود که توسط صدا وسیما پخش شده، البته نه آهنگ های معمولی که شما در ضبطتان گوش می کنید بلکه آهنگ هایی چون تیتراژ اول کوچه اقاقیا با صدای رضا عطاران ، تیتراژ پایانی شبتون بخیر با صدای محمد حسینی ، تیتراژ پایانی باغچه مینو با صدای فتحعلی اویسی و ... در این سایت موجود می باشد . آهنگ ها به صورت تفکیک شده در صفحه موزیک ها قرار گرفته اند فقط کافی است روی نام آهنگ راست کلیک کنید و گزینه Save Target As را فشار دهید تا در مدت چند ثانیه بتوانید آن آهنگ را گوش دهید . با این که سایت از طراحی بسیار ساده ای برخوردار است ولی میتواند مدت ها شما را سرگرم کند . از دیگر ابتکارات سایت می توان به قرار دادن آهنگ خونه مادربزرگه به سبک تکنو! اشاره کرد و از دیگر ویژگی های سایت به روز بودن آن است .

مجله اکنون مجله ای است که در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی و هنری منتشر می شود و در آن میتوانید اخبار جالب و خواندنی درباره هنرها به خصوص موسیقی پیدا کنید . آقای فرهنگ فاطمی سردبیری این مجله را بر عهده دارند . که متاسفانه هرگز سایت اکنون درست نشده ولی اخیرا خود آقای فاطمی نیز سایتی دایر کرده که هنوز سایت به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نکرده است اما دارای وبلاگ و برخی امکانات دیگر است . سایت فرهنگ فاطمی

نوشته شده توسط فرهاد در ساعت 11:30

افزایش کیفیت (آهنگ ها)   - چهارشنبه ، 23 اردیبهشت

   سلام . اولین آهنگ هایی که من در این سایت قرار دادم ( اون موقع گروه نبودیم ) سه تا بود و همشون مربوط به برنامه تلویزیونی کوچه اقاقیا می شد ولی باعث شد که من کارم رو فقط به این برنامه تلویزیونی محدود نکنم . من اون موقع روی آهنگ ها خیلی وقت نذاشتم . یعنی همون دو - سه تای اول کیفیتشون پایین بود که صدای Speaker رو باید تا آخرین درجه می بردی بالا . بالاخره تصمیم گرفتیم کیفیت اونها رو بالاتر ببریم ولی خب یادتون باشه حجمش هم میره بالاتر . بالاخره می تونید راحت به این آهنگ ها گوش بدید . البته زحمت تبدیل رو امیر میکشه و ما فقط لاشخور هستیم .

نوشته شده توسط فرهاد در ساعت 19:50


حمایت از سایت (متفرقه)   - سه شنبه ، 15 اردیبهشت

     واقعا ما رو خوشحال خواهید کرد اگه از این سایت حمایت کنید . یه لینک ناقابل به این وب سایت بدید بد نیست چون ما می خوایم قسمت لینکستان رو هم راه اندازی کنیم . فقط منتظر هستیم ببینیم چه وبلاگها و سایتهایی به ما لینک می دهن که ما هم به اونها لینک بدیم . این کار در راستای گسترش وب سایت کوچه اقاقیا است .

      البته یکی از دیگر کارهایی که قرار است انجام بدیم قسمت خبری نیز مربوط به برنامه های صدا و سیما اضافه کنیم .

این ها هم برای لینک :

++++++++++++++++++++++++++

کد زیر را اگه کپی و در هر جایی که میخواین لینک ما باشه پیست کنید

++++++++++++++++++++++++++

اگه میخواین لوگو بالا رو در سایت خودتون بذارید این کد را کپی کنید

++++++++++++++++++++++++++

اگه میخواین لوگو بالا رو در سایت خودتون بذارید این کد را کپی کنید

++++++++++++++++++++++++++

نوشته شده توسط علی رضا در ساعت 09:30

گِله از بعضی ها + آهنگ (آهنگ ها)   - دو شنبه ، 14 اردیبهشت

   این هم به خاطر تاخیری که کردیم .

       نام آهنگ : تیتراژ پایانی+o

        نام آهنگ : سیگار

       نام آهنگ : کلاه قرمزی    

نوشته شده توسط علی رضا در ساعت 15:30

آهنگ جدید (آهنگ ها)   - سه شنبه ، 18 فروردین

   سلام دوستان عزیز . با تشکر از آقا امیر و آقا فرهاد برای اینکه من رو هم به جمعشون اضافه کردند . از هفته آینده 2-3 تا آهنگ جدید در سایت قرار خواهیم داد از جمله تیتراژ پایانی یکی از سریال های محبوب یعنی +o که دوستان زحمت کشیدند و یکی دوتا آهنگ دیگه . البته آقا فرهاد به من گفتند به دنبال آهنگ بهروز پیرپکاجکی (مهران غفوریان) هست و خیلی دنبالش هستند چون ظاهرا یکی از بازدید کننده ها درخواست کرده بود و مثل اینکه آقا فرهاد هم پیدا کردند . به نظر من واقعا امیر و فرهاد واسه این سایت زحمت می کشن و من خوشحالم با این دوستان دوست شدم .

نوشته شده توسط علی رضا در ساعت 13:34

سایت کوچه اقاقیا (متفرقه)   - سه شنبه ، 26 اسفند 82

  اولش که فکر نمی کردم که کار این سایت بگیره و بازدید کننده داشته باشه ولی مثله اینکه اشتباه فکر کرده بودم چون بد هم ازش استقبال نشد و به نظر خودم طرح نوئی بود و امیدوارم پیگری بشه. در مورد آهنگ واقعا معذرت میخوام که نمی تونم آپدیت کنم . البته یه چندتا آهنگ دارم که اونها رو میذارم . یه موقع فکر نکنین که مثلا ایمیل های شما رو نمی خونم یا اون آهنگهایی که خواستید رو نمی ذارم . بعضی هاش رو پیدا نکردم ولی واقعا همه جوره دنبال اون ها هستم چون خودم هم میخوام آرشیوم کامل باشه . به هر حال امیدوارم بتونم کاری کنم که از سایت راضی باشید. البته نامردی هم نباشه درس و مرس و گرفتاری زندگی و زن و بچه نمی ذاره به سایت خیلی برسم ولی سعی می کنم هفته ای یه بار یه دستی به سر و روش بکشم.

در پناه حق باشید ...

نوشته شده توسط فرهاد در ساعت 19:42